Chalet Adamowo - Adamowo
Jezioro Powidzkie objęte strefą ciszy zapewnia komfortowy wypoczynek nad czystą wodą. Wokół jeziora znajduje się kilka miejscowości turystycznych w których można rezerwować noclegi online: Powidz, Przybrodzin, Ostrowo, Salamonowo, Lipnica, Giewartów. Pokoje, domki, apartamenty oferują m.in.: Pensjonat Jankes w Powidzu, Hotel Moran SPA Powidz, Villa Polanowo, Ośrodek Zacisze Giewartów. W pobliżu inne jeziora a przy nich: Hotel Biały Skorzęcin i Holiday Home Adamowo - tanie noclegi nad jeziorami.
Chalet Adamowo
Adamowo
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Adamowo
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Chalet Adamowo usytuowany jest w Adamowie w Wielkopolsce. Na miejscu dostępny jest ogród. Obiekt jest oddalony o 44 km od Wrześni. Do dyspozycji Gości jest prywatny parking.
W naszej ofercie m.in.: kajakarstwo, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, piesze wycieczki, ogród, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, prywatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, lokalizacja przy samej plaży, parking na miejscu, parking, sprzęt do grillowania, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, część przeznaczona dla palących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Chalet Adamowo o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci Interhome potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Na kilka dni przed przyjazdem Goście proszeni są o kontakt z osobą odpowiedzialną za przekazanie kluczy w celu ustalenia godziny zameldowania.Dostępne pokoje:
Domek 4 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 40 mkw).

